Хронология наград

Хронологія нагород

  • 2005 рік – Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості серед міст-супутників АЕС України
    • „Азовские зори атомграда – 2005» (3-є місце)
  • 2006 рік – Обласний молодіжний фестиваль естрадного мистецтва м. Запоріжжя
    • „Зорепад – 2006” (1-е місце) (м. Запоріжжя)
  • 2007 рік – Обласний молодіжний фестиваль естрадного мистецтва м. Запоріжжя
    • „Зорепад – 2007” (Гран-прі) (м. Запоріжжя)
  • 2008 рік – Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва
    • „Танцуюший бриз” (3-є місце) (м. Керч)
  • 2009 рік – Четвертий Всеукраїнський фестиваль аматорських колективів культурно-остніх закладів профспілок
    • (диплом лауреата)
  • 2010 рік – Міжнародний фестиваль-конкурс аматорського мистецтва
    • „Понтийские игрища” (2-е місце категорія „дорослі”) (м. Керч)
    • „Понтийские игрища” (2-е місце категорія „юніори”) (м. Керч)
  • 2011 рік – Міжнародний фестиваль-конкурс аматорського мистецтва
    • „Понтийские игрища” (1-е місце категорія „дорослі”) (м. Керч)
    • „Понтийские игрища” (3-є місце категорія „діти”) (м. Керч)
  • 2011 рік – Всеукраїнський дитячо-юнацький вокально-хореграфічний фестиваль-конкурс
    • „Чемні бешкетники – 2011” (1-е місце) (м. Київ)
  • 2011 рік – Міжнародний Благодійний Фестиваль талантів
    • „ДИВОСВІТ” (1-е місце категорія „дорослі”) (м. Запоріжжя)
    • „ДИВОСВІТ” (1-е місце категория „юніори”) (м. Запоріжжя)
  • 2011 рік – Обласний фестиваль-огляд "Таланти твої, Запорізький краю!"
    • перше місце у номінації "Хореографія"
  • 2011 рік - ХХ обласний молодіжний фестиваль естрадного мистецтва "Зорепад-2011"
    • 1-е місце ліги лауреатів, м. Запоріжжя
  • 2012 рік - Всеукраїнський фестиваль творчості дітей та юнацтва "Березень! Канікули! 2012" (м. Дніпропетровськ) 
    • 1-е місце у категорії сучасна хореографія 
  • 2012 рік - VI Міжнародний телевізійний фестиваль мистецтв "Звезды Тавриды" (м. Судак)
    • 1-е місце в номінації "Модерн-балет" (постановка "Дождь")
    • 2-е місце в номінації "Модерн-балет" (постановка "Шаги")
  • 2012 рік – Всеукраїнський відбірковий тур  Міжнародного Конкурсу – Фестивалю Турнір Лауреатів – «Южный Экспресс»
    • 1-е місце в номінації  «Сучасна хореографія – молодша група»
    • 2-е місце в номінації  «Сучасна хореографія – змішана група»
    • 2-е місце в номінації  «Сучасна хореографія – старша група»
  • 2013 рік - Всеукраїнський фестиваль дитячо-юнацької творчості "Valentine's day" 
    • 1-е місце в номінації  "Сучасна хореографія"

 

 

Посмотреть фотографии дипломов и кубков

Расписание Мы работаем ежедневно с 18.00 до 20.00, кроме воскресенья.
Контактная информациятелефон
написать письмо
terpsihora.net
карта сайта
Адрес танцкласс
Энергодар
Запорожская обл.
Украина
Руководители Хореограф-постановщик: Людмила
Тренер: Дмитрий
Директор: Дмитрий